بایدن در سخنرانی ویسکانسین به دنبال جدا کردن جمهوری خواهان «جریان اصلی» از «ترامپی ها» است

سیاسی
0 0
Read Time:1 Minute, 49 Second

این اظهارات پس از یک سلسله حضور در روزهای اخیر، که در آن رئیس‌جمهور به شدت علیه «افراطی‌ترین» بخش‌های جمهوری‌خواه مبارزه کرد، بیان شد. او در مهم‌ترین اظهارنظر، در اواخر ماه گذشته در مراسمی برای کمک‌کنندگان دموکرات، فلسفه رئیس‌جمهور سابق دونالد ترامپ را «نیمه فاشیسم» خواند.

بایدن سناتور ران جانسون، یک جمهوری خواه را برای حفظ کرسی خود در انتخابات میان دوره ای ویسکانسین، دقیقاً در اردوگاه “MAGA” قرار داد.

“بزرگترین تضاد بین این جمهوری خواهان MAGA، راست افراطی، ترامپی ها. … این جمهوری خواهان MAGA در کنگره برای تامین اجتماعی شما می آیند.

هنگامی که بایدن در مورد “نبرد برای روح آمریکا” سیاسی صحبت می کرد، یک معترض برای مدت کوتاهی صحبت کرد، عبارتی که رئیس جمهور هفته گذشته در اشاره به تهدیدات درک شده علیه دموکراسی از جانب راست استفاده کرد.

“بگذار برود. پس از اینکه نیروهای امنیتی معترض را گرفتند، گفت: همه حق دارند احمق باشند.

بایدن روز دوشنبه در مراسمی که به عنوان جشن روز کارگر برای «شأن کارگر آمریکایی» نامگذاری شد، به جشنواره کارگری میلواکی سفر کرد.

این تعطیلات همچنین شروع غیررسمی رقابت های انتخاباتی پاییز را نشان می دهد که به انتخابات میان دوره ای در نوامبر نزدیک می شود. ویسکانسین یکی از دو ایالت مهم سیاسی بود که بایدن قصد داشت روز دوشنبه از آن بازدید کند. همچنین انتظار می رفت که او بعداً در روز در پیتسبورگ توقف کند و سومین دیدار او از پنسیلوانیا در یک هفته باشد.

بایدن در سخنرانی خود در میلواکی، کارگران را به خاطر پیروزی‌های سیاسی خود، از اولین انتخابات سنا تا آخرین انتخابات ریاست‌جمهوری، به رسمیت شناخت.

«طبقه متوسط ​​آمریکا را ساخت. همه این را میدانند. اما اتحادیه‌ها طبقه متوسط ​​را ساختند.

تونی اورز، فرماندار ویسکانسین، که برای انتخاب مجدد در برابر تیم میشلز، رقیب جمهوری خواه مورد حمایت ترامپ، نامزد می شود، به معرفی بایدن کمک کرد.

ماندلا بارنز که در ماه نوامبر با جانسون رقابت می کرد، در این رویداد حضور نداشت. با این حال، او با فریاد بایدن به عنوان “سناتور بعدی ایالات متحده” ایالت مواجه شد.

بایدن در این سخنرانی درباره جانسون گفت: “این مرد هرگز متوقف نمی شود.” اما حدس بزنید. من هم متوقف نمی شوم.»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.