برچسب های پرطرفدار

بانک صادرات ایران پس از سالها سود توزیع کرده است – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از بانک صادرات ایران ، در این جلسه که با حضور نمایندگان دولت ، بورس اوراق بهادار تهران و سازمان ، حسابرسان و حسابرسان مستقل ، مدیرعامل ، اعضای هیئت مدیره ، مدیران عامل ، مدیران بانکی و سهامداران برج غدیر ، صادرات ایران به صورت آنلاین برگزار شد پس از شنیدن گزارش هیئت مدیره به مجمع عمومی و گزارش حسابرس و حسابرس مستقل ، صورت های مالی سالانه برای سال مالی منتهی به 21 مارس 2017 توسط سهامداران بانک صادرات تهیه شد. ایران (سهامی عام) را تأیید می کند. به دلیل انطباق با پروتکل های بهداشتی و شیوع ویروس کرونا ، سهامداران بانک از طریق اینترنت و لینک live.bsi.ir در این مجمع شرکت کردند.

دارندگان بیش از 66 درصد سهام در جلسه شرکت کردند و حسابرسان به عنوان بازرسان و بازرسان مستقل بانک برای مدت یک سال منصوب شدند. روزنامه های پرکاربرد ، اطلاعات و دنیای اقتصاد ، نیز برای تبلیغات عمومی انتخاب شدند.

طبق صورتهای مالی حسابرسی شده تا پایان اسفندماه سال 1388 ، این بانک موفق شد زیان تجمعی خود را بیش از 4 میلیارد ریال به سود انباشته 2 میلیارد ریال تبدیل کند.

از سوی دیگر ، کل سپرده های بانک در پایان سال 3 میلیون و 2 هزار و 2 میلیارد ریال اعلام شده است که نسبت به سال قبل 2 درصد رشد دارد. سپرده های ارزان بانک نیز در این مدت 2 درصد رشد کرد و بانک موفق شد سهم بازار خود در سپرده ها را به حدود 2.8 درصد از کل سپرده های شبکه بانکی کشور برساند.

بعلاوه مانده تسهیلات اعطایی بانک صادرات ایران در پایان سال به 2 میلیون و 2 هزار و 2 میلیارد ریال رسید که نسبت به سال قبل 2 درصد افزایش داشته است.

از دیگر دستاوردهای بانک در دوره مالی گفته شده می توان به کاهش هزینه پول از 1.5٪ در پایان سال اول به 3.8٪ در پایان سال 1 برای دریافت بخشی از خواسته های دولت اشاره کرد ، وی به انتقال بخشی از سهام شرکت گروه مالی سپهر ، توسعه زنجیره ارزش از طریق پروژه های نوآورانه ، از جمله پروژه های پشتیبانی و بازسازی و تولید اشاره کرد.

در رابطه با عملکرد گروه بانکی و بر اساس صورتهای مالی تلفیقی ، موفقیتهای زیادی حاصل شده است که از جمله آنها می توان به سود خالص 2 هزار و 5 میلیارد ریالی و سود تجمعی انباشته 3 میلیارد ریال اشاره کرد. اتفاقی که سود هر سهم را 3٪ به 4 ریال افزایش داد.

سال گذشته ، بانک صادرات ایران برای تغییر سیستم فناوری اطلاعات بانک و استفاده بیشتر از داده ها و افتتاح شعب جدید برای ارائه عملیات جدید ، یک برنامه استراتژیک به نام “Sade” تدوین کرد.

در آستانه هفتادمین سالگرد تأسیس خود ، بانک صادرات ایران متعهد به انجام مسئولیت اجتماعی خود ، برآورده ساختن انتظارات مردم برای بهبود معیشت و حمایت از تولید و اجرای پروژه هایی است که نیازی به جریان نقدی ندارند و در عین حال به ارتقا تولید کمک می کنند. ، در دستور کار است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post سبحان خاقانی ، نودمین گلزن استقلال در لیگ برتر – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post چهارمین قرعه کشی 7 محصول از طرح پیش فروش سایپا در سال 1400 انجام شد – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان