برچسب های پرطرفدار

بازیکنان آلومینیوم قول دادند بازی ای عادلانه ارائه دهند – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار مهر ، علی اکبر دهقان عصر چهارشنبه در نشست خبری قبل از بازی گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی فردا یک چهارم نهایی جام حذفی است و از اهمیت ویژه “

وی گفت: شناخت کافی و کاملی از تیم سیرجان گل گهر داریم ، این تیم از کادر فنی و بازیکنان خوبی برخوردار است و تیمی پر از مهره است. 9 روز پیش ما در قالب بازی های لیگ برتر مقابل این تیم بازی کردیم و به لطف این فاصله زمانی کوتاه ، همه مردم و کار تاکتیکی و فنی آنها را به خوبی می شناسیم.

دهقان گفت: بچه های ما آمادگی خوبی برای انجام یک بازی فوق العاده روان و خوب فردا دارند که امیدواریم نتیجه تلاش آنها شادی بزرگی باشد.

دهقان در مورد تیم آلو نیز گفت: تیم ما از نظر ذهنی کاملاً آماده است ، همه ما به یک بازی بسیار منصفانه ، خوب و با تعهد بسیار قسم می خوریم. هر تیمی که خوب باشد و از شانس خود به خوبی استفاده کند قطعاً برنده میدان خواهد شد.

وی در مورد داوران بازی گذشته بین دو تیم نیز گفت: نمی خواهم در مورد داوران صحبت کنم ، کافی هستم گفتگو منصوریان بهترین برنامه فوتبال را نشان داده اما قطعاً در بازی آخر مقابل گل گهر از تیم داور مصدومیت دیده ایم ، اما معتقدیم که مردم می توانند اشتباه کنند و داور هم اشتباه می کند.

مربی آلومینیوم در مورد داوران بازی فردا نیز گفت: “امیدوارم بنیادی فر و همکارانش فردا یکی از بهترین روزهای خود را داشته باشند و قضاوت بسیار خوبی را انجام دهند تا هر دو تیم از این قضاوت ، هر کدام از گل گهر سیرجان یا کدام تیم استفاده کنند. ” ما ما می خواهیم بهترین بازی و از طرف دیگر بهترین تیم داوری را ارائه دهیم روزش و هر تیمی که حق داشته باشد انشا Godالله نتیجه دلخواه شما را بگیرد.

دهقان در راستای خبرنگاری که گفت: “بازی قبلی دو تیم بازی تبادل بود ، آیا این بازی نیز بازی مبادله ای خواهد بود؟” وی پاسخ داد: همانطور که از گل گهر می دانیم ، آنها مطمئناً ما را می شناسند و این یک بازی مبادله ای بود. نیمه اول برای ما خوب نبود ، اما با توجه به گفتگو کاری که منصوریان در بین دو نیمه انجام داد ، در نیمه دوم بچه های ما شرایط واقعا خوبی ایجاد کردند ، به بازی برگشتند و یک گل مساوی به ثمر رساندند که این اتفاق در چند لحظه آخر رخ داد.

وی ادامه داد: فردا مطمئناً یک بازی خوب خواهد بود. من مطمئن هستم که این اتفاق خواهد افتاد زیرا گل گهر کادر فنی و بازیکنان خوبی دارد و آلومینیوم هم شرایط خوبی دارد.

دهقان گفت: بازیکنان ما نیز به یکدیگر عهد کرده اند که فردا یک بازی عادلانه و بدون حاشیه خواهیم داشت تا انشاالله هر تیمی که تلاش بیشتری می کند حق خود را بدست آورد.

وی گفت: به دلیل مصدومیت کاپیتان تیم خود میثم مجیدی را نداریم. بقیه نفرات آماده هستند فردا انشاالله با تمام توان یک بازی رویایی خوب انجام دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Previous post علائم کرونر بعد از بهبودی باید بررسی شود – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان
Next post تجدید مکرر وعده افتتاح یزد-اقلید-بهن / کارگران همچنان در حال کار هستند – خبرگزاری بیشتر | اخبار ایران و جهان