“این یک ارتش می شود”: نوارها طرح حزب جمهوری خواه برای رقابت در انتخابات را فاش می کند

سیاسی
0 0
Read Time:7 Minute, 44 Second

اما گروه‌های ناظر انتخابات و کارشناسان حقوقی می‌گویند که بسیاری از این استخدام‌شدگان به درخواست RNC پاسخ می‌دهند، زیرا به دروغ معتقد بودند تقلب در انتخابات 2020 صورت گرفته است، بنابراین نصب آنها به عنوان مقامات ظاهراً بی‌طرف که بر رای‌گیری در سطح حوزه نظارت می‌کنند، می‌تواند چنین هرج و مرج ایجاد کند. حوزه های دموکراتیک

نیک پنیمن، بنیانگذار و مدیر عامل Issue One، یک گروه ناظر انتخابات، گفت: «این کاملاً در تاریخ انتخابات آمریکا بی سابقه است که یک حزب سیاسی در این سطح ریز برای ایجاد یک شبکه کار کند. به نظر می رسد اکنون نیروهای ترامپ مستقیماً به دنبال خود سیستم قانونی هستند و این باید به همه مربوط باشد.

پنیمن همچنین نسبت به ایجاد شبکه‌های اعتصاب سریع وکلا و DA ابراز نگرانی کرد، و پیشنهاد کرد که کارکنان نظرسنجی با انگیزه سیاسی می‌توانند به سادگی درگیری قانونی را در محل رای‌گیری آغاز کنند که باعث اختلال در رای‌گیری می‌شود و سپس از آن به عنوان وسیله‌ای برای رد شمارش آرا از آن حوزه استفاده کنند. .

عمار موسی، سخنگوی کمیته ملی دموکرات، گفت که DNC “ناظران نظرسنجی را آموزش می دهد تا به هر رای دهنده واجد شرایطی کمک کند تا رای بدهد”، اما نه DNC و نه حزب ایالتی کارمندان رای گیری را آموزش نمی دهند. DNC به جذب کارگران نظرسنجی در سال 2020 به دلیل کاهش تعداد کارگران مسن تر در میان همه گیری کمک کرد. اما او می گوید که در حال حاضر این کار را انجام نمی دهد و هرگز کارگران نظرسنجی را برای رقابت در آرا آموزش نداده است.

در نوارها، برخی از کارکنان احتمالی نظرسنجی ابراز تاسف کردند که در سال 2020 تقلب انجام شد و انتخابات “فاسد” بود. به نظر می رسد که نصب وفاداران حزب در هیئت کانواسرها، که مسئول صدور گواهینامه انتخابات است، نیز بخشی از استراتژی جمهوری خواه باشد. در شهرستان وین، که شامل دیترویت می‌شود، جمهوری‌خواهان مردی را به هیئت مدیره خود معرفی کردند که می‌گوید او انتخابات 2020 را تایید نمی کرد.

هم پنیمن و هم ریک هاسن، استاد حقوق و علوم سیاسی در دانشگاه کالیفرنیا، دانشکده حقوق ایروین، گفتند که آنها یک اثر دومینویی را می بینند که می تواند در مورد انتخابات تردید ایجاد کند، حتی زمانی که تخلف اصلی وجود نداشته باشد: یک کارمند نظرسنجی با انگیزه سیاسی در حال ارتباط است. با یک وکیل محلی غیور برای ایجاد اختلال در رای گیری، و به دنبال آن چالشی برای هیئت مدیره Canvassers که ممکن است ربطی به اختلاف اصلی نداشته باشد، بلکه صرفاً به سطح اختلال در محل رای گیری مربوط باشد.

حسن گفت: «شما نباید کارکنان نظرسنجی داشته باشید که آنچه را که می بینند به سازمان های سیاسی گزارش می دهند. “این پتانسیل را ایجاد می کند که همه چیز را در محل های رای گیری مخدوش کند و به طور بالقوه منجر به تاخیر یا سلب حق رای رای دهندگان شود” به ویژه “اگر [the poll workers] با این نگرش وارد شوید که چیزی در نحوه برگزاری انتخابات اشتباه است.»

“استراتژی حوزه”

این ضبط‌ها جزو اولین پنجره‌هایی هستند که به استفان بنن، استراتژیست سابق ترامپ، که بوده است از شنوندگان پادکست خود می خواهد تا در سمت های رهبری انتخاباتی قرار گیرند“استراتژی حوزه” می نامد.

اما پنیمن، ناظر انتخابات، معتقد است که این استراتژی برای ایجاد اختلافات کافی برای توجیه مداخله قانونگذاران ایالتی تحت کنترل جمهوری خواهان طراحی شده است که از انجام چنین اقداماتی در سال 2020 خودداری کردند.

پنیمن گفت: «بیا روز انتخابات، شکست عظیمی در صدور گواهینامه در حوزه های دموکرات ایجاد کردی». “امید واقعی این است که شما بتوانید انتخاب انتخاب کنندگان را به مجالس ایالتی بسپارید.”

شرکت کنندگان در جلسات آموزشی ضبط شده گفتند که هدف آنها ریشه کن کردن تقلب است، نه فقط دستیابی به تعداد بیشتری از کارکنان نظرسنجی جمهوری خواه در حوزه های اکثریت دموکرات ها.

جکی یوبانکس، کاندیدای مجلس ایالتی مورد تایید ترامپ، در میان اعضای میزگرد در اجلاس «صداقت انتخاباتی» در 14 ماه مه در دیترویت بود که هشدار داد «کودکان هم سن و سال من که کمونیست هستند، انتخابات ما را انجام می دهند و خواهند داشت» و از جمهوری خواهان خواست که «پرداخت و کامل شوند». بر اساس ضبط اجلاس سران، به امضای برگه های رای غایب پلیس.

یوبانکس که به طور جداگانه با جمهوری‌خواهان شهرستان مکمب صحبت می‌کرد، اخیراً نیز گفت: «سیستم انتخابات تقلب شده است و چه کسی بهتر است آن را بدزدد مگر کارمندان ما».

سیفرید در جریان اجلاس سران در 14 مه گفت که حزب در حال حاضر فعالانه در حال جذب وکلا است و او می‌خواهد «آغاز تماس با مجریان قانون را آغاز کند».

پاتریک کولبیک، یکی از اعضای سابق مجلس سنای ایالت میشیگان و نامزد سابق فرمانداری، در همان اجلاس گفت که او “در حال حاضر با سازمان دیگری کار می کند” روی “توسعه یک بسته برای اجرای قانون” زیرا بسیاری از قوانین انتخابات و قانون انتخابات را درک نمی کنند. به آنها «ابزاری می دهد که تقلب در انتخابات را به طور مؤثرتری شناسایی و اجرا می کند».

Eubanks به درخواست ها برای اظهار نظر پاسخ نداد. کولبک در ایمیلی به پولتیکو گفت که باید «آموزش منظم» برای اجرای قانون در مورد قوانین انتخاباتی وجود داشته باشد.

تمرکز بر میشیگان

میشیگان که یک تئاتر مرکزی برای سازماندهی “یکپارچگی انتخابات” حزب است، در میان تعدادی از ایالت های میدان جنگ است که در آن وفاداران حزب برای خدمت به عنوان بازرسان در انتخابات ریاست جمهوری بعدی آماده می شوند. سیفرید برآورد کرد که RNC 35 میلیون دلار برای تلاش‌های یکپارچگی انتخابات در سراسر کشور اختصاص داده است، مشابه آنچه در چرخه گذشته در تلاش‌های ایالتی در میدان نبرد هزینه کرد. او یکی از 16 مدیر دولتی است.

برای چندین دهه، RNC از اقدامات به اصطلاح “امنیت رای” منع شده بود، پس از اینکه پرونده اوایل دهه 1980 را حل و فصل کرد. متهم به سرکوب رای دهندگان نقض قانون حقوق رای، از جمله فرستادن افسران پلیس مسلح از خدمت به مراکز رای گیری در مناطق اقلیت نشین. در سال 2018، یک قاضی فدرال اجازه داد که این حکم رضایت منقضی شود.

سیفرید در نوارها گفت: “انتخابات 2020 اولین سالی بود که RNC می توانست با صداقت انتخاباتی هر کاری انجام دهد.”

از میان همه متحدان ایالت میدان نبرد رئیس جمهور پیشین دونالد ترامپ، عوامل جمهوری خواه در ایالت میشیگان بیشترین نزدیکی را داشتند که انتخابات 2020 – و ملت – را در بحران قانون اساسی قرار دهند. خیلی زیاد رقبای داوطلب مرکز TCF دیترویت را تحت تأثیر قرار دادنددر جایی که آرا در حال شمارش بود، پلیس مداخله کرد زیرا پروتکل های ایمنی کووید نقض شده بود.

ناظران نظرسنجی، کارکنان نظرسنجی را به «قلدری» و ممانعت از حضور آنها در میزهای رای به دلیل الزامات فاصله گذاری اجتماعی همه گیر متهم کردند. آنها همچنین به دروغ ادعا کردند که “صفحه های رای ساختگی” به مرکز قاچاق شده است، که به تأخیر چند هفته ای در تایید آرای انتخاباتی ایالت کمک می کند. این در حالی است که جو بایدن نامزد دموکرات آن زمان با بیش از 154000 رای برنده ایالت شده بود.

در جلسه ضبط شده با فعالان در ماه مارس، سیفرید با اشاره به ناظران جمهوری‌خواه که توسط پلیس به دلیل محدودیت‌های کووید ممنوع شده‌اند، گفت: «بی‌سازمانی زیادی وجود داشت، عدم آمادگی زیادی وجود داشت و من داستان‌های ترسناک پشت سر داستان وحشت شنیده‌ام.

ما وکلایی خواهیم داشت که برای ایجاد روابط با قضات مختلف کار می کنند تا زمانی که این اتفاق بیفتد، ما وکلایی خواهیم داشت که با روسای پلیس در مناطق مختلف، با افسران پلیس در مناطق مختلف رابطه دارند. سیفرید در یک جلسه آموزشی اکتبر 2021 در اوکلند کانتی گفت که وقتی این اتفاق با روابط از قبل ایجاد شده رخ می دهد، بنابراین آنها نمی توانند دروغ بگویند.

یک کمیته تحت رهبری جمهوری خواهان هیچ مدرکی دال بر تقلب گسترده پیدا نکرد در انتخابات 2020 میشیگان و به دادستان کل ایالت توصیه کرد از کسانی که ادعاهای نادرست “برای جمع آوری پول یا تبلیغات برای اهداف خود” داشتند تحقیق کند. پرونده های متعددی رد شد در دادگاه

سیفرید در این نوارها به نارضایتی‌های خاصی از سال 2020 اشاره می‌کند: این که برگه‌های رای غایب «ناخواسته» توسط وزیر امور خارجه پست شد، اینکه همه منشی‌ها ملزم به تطبیق امضای درخواست‌های رأی‌گیری غیابی نبودند، و اینکه تعداد مکان‌های ریزش رأی به‌طور چشمگیری بود. افزایش یافت و مناطق دموکرات نسبت به مناطق جمهوری خواه بودجه بیشتری از خارج برای افزایش دسترسی به رأی دریافت کردند.

“چگونه یک رای دهنده را به چالش بکشیم”

به گفته سیفرید، در سال های 2022 و 2024، به جای داوطلبان آموزش ندیده، هدف این است که نیروهای ارتش جمهوری اسلامی آموزش دیده و به ابزارهای جدید مجهز شوند.

سیفرید قبل از به اشتراک گذاشتن اسلایدی در مورد «چگونه رای‌دهندگان را به چالش بکشیم»، مجموعه‌ای از سناریوها را مشخص کرد که تحت آن افراد استخدام شده می‌توانند با رأی‌دهندگان یا فرآیندهای رأی‌گیری رقابت کنند، اگرچه او هشدار داد که به چالش کشیدن هر رأی غیرقانونی است.

«شما باید دلیل خوبی داشته باشید تا باور کنید که یک فرد شهروند نیست، که یک فرد در سن قانونی رای دادن نیست. اگر فردی در مکانی که در آن ثبت نام کرده است زندگی نمی کند یا اصلاً ثبت نام نکرده است.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.