اگر بازیکنان چرخشی کلیدی را ترک کنند، آیا آنها دیگر مسابقات را در سال آینده در اولویت قرار خواهند داد؟

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 50 Second

لیورپول به تازگی ثابت کرده است که استراتژی آنها کار می کند. قرمزها تنها این هفته جام حذفی را در بازی مقابل چلسی که پس از یک بازی میخکوب کننده و بدون گل به ضربات پنالتی می رسید، به ثمر رساندند. آن هم پس از قهرمانی در جام اتحادیه در ماه فوریه.

استراتژی دوگانه داخلی این تیم به وضوح نتیجه می دهد. آنها قبلاً می توانند بگویند جام حذفی را برده اند و شانس خوبی برای قهرمانی در لیگ برتر وجود دارد. از آنجا، لیگ قهرمانان اروپا نیز وجود دارد.

این یک فصل شگفت انگیز را ایجاد می کند. هواداران در لبه صندلی‌های خود هستند تا ببینند آیا می‌توانند از پس آن برآیند یا نه، و وقتی به استراتژی چرخشی که لیورپول استفاده می‌کند نگاه می‌کنید، امید وجود دارد، و در حال رشد است. طرفداران قیمت بلیط LFC را زیر نظر خواهند داشت برای فصل بعد، به امید اینکه آنها بتوانند دوباره این کار را انجام دهند..

بنابراین، این استراتژی جادویی چیست که همه جام ها را به دست می آورد؟ و آیا ممکن است مختل شود؟ ما در اینجا در حال بررسی آن هستیم.

استراتژی پیروزی لیورپول

در گذشته، لیورپول عادت کرده بود خود را زودتر از سایر مسابقات حذف کند تا مطمئن شود که توجه خود را به لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا حفظ می کند. مسابقاتی مانند جام حذفی و جام اتحادیه کنار گذاشته شد تا با ارزش ترین بازیکنان این تیم تمام توان خود را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا به کار گیرند.

با این حال، با تزریق پول نقد و تصمیمات مالی هوشمندانه تر در مورد بازیکنان، لیورپول به تیمی تبدیل شده است که تقریباً همه با ارزش ترین بازیکنان هستند. این، همراه با یک برنامه تمرینی که بر بهبود ارزش بازیکن تأکید دارد، به این معنی است که یورگن کلوپ، سرمربی، می‌تواند MVP را با MVP به همان اندازه مفید عوض کند. از بازی به بازی دیگر، لیورپول بازیکنان خود را می چرخاند تا بهترین عملکرد خود را چه برای جام حذفی و چه برای لیگ قهرمانان اروپا ارائه دهند.

اما این امکان وجود دارد که برخی از بازیکنان کلیدی بتوانند آچاری را وارد کار کنند.

چه کسی می رود؟

منبع: see.news

هم مو صلاح و هم سادیو مانه که هر دو از بهترین مهاجمان لیگ برتر امسال محسوب می شوند، در مورد ترک لیورپول صحبت می کنند.

به خصوص صلاح در مورد آن زیاد صحبت کرده است. قرارداد او امسال تمام شده است و رفت و آمدهای زیادی داشته است بین لیورپول و صلاح حقوقش چقدر باید باشد با این حال، رد دائمی صلاح از دستمزدها، هواداران را به این فکر می‌اندازد که آیا او در زمان معطل مانده است یا پیشنهاد بهتری از تیم دیگری دارد.

در همین حال، سادیو مانه نیز در حال مذاکره برای جدایی از قرمزها است. وینگر سنگالی یکی از بازیکنان کلیدی تیم ملی سنگال بود که قهرمان جام ملت های آفریقا امسال شد و سنگال را به جام جهانی قطر فرستاد.

این عدم صحبت است که در اینجا جالب است، زیرا پایان قرارداد مانه بدون هیچ بحثی در مورد تمدید آن نزدیک می شود و مانه را در پایان فصل 2023 بازیکن آزاد می گذارد.

این می تواند استراتژی لیورپول برای چرخش بازیکنان را خراب کند. اگر آنها دو تا از بهترین گلزنان لیگ برتر را از دست بدهند، بهتر است بازیکنانی را جایگزین آنها کنند که به همان اندازه برای حفظ استراتژی پیروزی خود خوب هستند.

همچنین این احتمال وجود دارد که چهره‌های کلیدی چرخشی مانند اوریگی، مینامینو، و اکسلید-چمبرلین را ترک کنند. این بازیکنان نقش های اساسی را در پیگیری مسابقات داخلی ایفا کردند و اوریگی و مینامینو در مرکز صحنه قرار گرفتند و گل های حیاتی را به ثمر رساندند. از دست دادن این بازیکنان به این معنی است که کمبود بازیکنان مسن یا اوج سنی وجود دارد که بتوانند حداقل سطح تیم را در طول این بازی ها بالا نگه دارند. به این ترتیب، برای جام‌های داخلی فصل آینده – که منجر به دو جام در این فصل شده است – این احتمال وجود دارد که لیورپول به جای بازیکنان ارشد، با جام‌های آکادمی بازی کند.

چه کسی وارد می شود؟

منبع: transfermarkt.com

البته، آنهایی که ترک می‌کنند، فضا را برای عده‌ای باز می‌کنند. با این حال، بعید است که لیورپول اوریگی و آن گزینه‌های چرخشی را با سایر گزینه‌های چرخشی با تجربه جایگزین کند. لیورپول اینگونه عمل نمی کند. قرمزها احتمالاً همان طور که معمولاً انجام می دهند، بازیکنان پیش از اوج را مورد هدف قرار خواهند داد – فقط با شکستن این قالب، بازیکنان برجسته ای مانند آلیسون، ون دایک و تیاگو را به خدمت گرفتند.

چوآمنی نامی است که مرتباً با انتقال به آنفیلد مرتبط می شود. مشخصات او مطابق با نحوه انجام کار لیورپول است: توانایی خوب با پتانسیل بالا، سن پیش از اوج گرفتن، و از لیگ و باشگاهی که برای انتقال هزینه های نجومی درخواست نمی کند. او در خط هافبک حضوری مخرب و پاگیر دارد که دریبل زنی توانا است و به عنوان یک پاس قول می دهد. با این حال، چوآمنی یک هدف محبوب است. بسیاری از باشگاه‌های بزرگ در سرتاسر اروپا دوست دارند او را ببینند که گزینه‌های هافبک فعلی‌شان را تقویت کند و برای سال‌های آینده تبدیل به یک بازیکن ثابت قدم شود. رئال مادرید، بر اساس گزارش هابالاتر از لیورپول، مورد علاقه برای امضای او هستند.

بلینگهام یکی دیگر از بازیکنان لیورپول است که شایعه شده آن را بسیار جدی می گیرد. باز هم، او یک گزینه هافبک است، به نظر می رسد منطقه ای از تیم لیورپول به خوبی ذخیره شده است – هرچند، جونز و الیوت مشخصات مشابهی با یکدیگر دارند و بلینگهام و چوآمنی تضمین های دفاعی بیشتری ارائه می دهند. اوکسلید چمبرلین، همانطور که همه چیز پیش می‌رود، به نظر می‌رسد تنها بازیکنی است که در تابستان امسال یک خط میانی را در ترکیب خالی می‌کند. به این ترتیب، لیورپول ممکن است به دنبال جایگزینی یک بازیکن اصلی باشد، به خصوص در شرایطی که تیاگو و هندرسون به مراحل پایانی دوران حرفه ای خود می رسند.

لیورپول: 2022/2023

منبع: vbetnews.com

فصل بعد، لیورپول باید در سایه دستاوردهای خود در فصل 2021/2022 بازی کند. بازی در هر بازی ممکن، در هر فینال ممکن، شاهکاری است که هیچ تیم دیگری نمی تواند نام خود را به آن اختصاص دهد. استانداردی که آنها در آن بازی کرده اند، ناشناخته و تاریخی است. در حالی که آنها چهار گانه را نبردند، آنها تیمی هستند که باید نزدیکترین آنها را بدست آورند. با این حال، آنها تقریباً مردی به معنای تحقیرآمیز نیستند. البته موفقیت با جام سنجیده می شود. احیای مجدد لیورپول برای لیورپول احتمالا آسان تر است جاه طلبی ها و اشتیاق برای فصل آینده لیگ برتر را نبرده است. و، با تغییراتی که در تیم انجام می‌شود، احتمالا جام‌های داخلی به وضعیت «بازی‌های غیرضروری» سقوط می‌کنند و کلوپ بازیکنانش را به خطر نمی‌اندازد زیرا ترجیح می‌دهد لیگ برتر و لیگ قهرمانان اروپا را دنبال کند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.