او با ترامپ مخالفت کرد و همچنان از انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه جان سالم به در برد

سیاسی
0 0
Read Time:2 Minute, 56 Second

این که آیا جانسون احساس می کند که آرای خود برای تأیید انتخابات 2020 یا تأسیس کمیته های 6 ژانویه دلیلی بود که او در انتخابات مقدماتی حزب جمهوری خواه با یک رقیب روبرو شد.

کریستی نوم یک رقیب اصلی داشت، جان تون یک رقیب اصلی. این چالش های اولیه در حال حاضر به نوعی اجتناب ناپذیر هستند. این دورانی است که ما در آن هستیم.

«در واقع این آرا نیست که یک انتخابات مقدماتی چالش برانگیز را ایجاد می کند. مهم این است که آیا یک مرد ثروتمند تصمیم می گیرد که شما را دوست ندارد یا نه.

در مورد قانون اساسی و محافظه کاری

من به قانون اساسی معتقدم، حتی زمانی که از نظر سیاسی برایم ناراحت کننده باشد. جانسون گفت تأیید نتایج انتخابات 2020 برای من سخت نبود.

من می دانم که برخی ممکن است بگویند، او محافظه کار نیست زیرا به تایید انتخابات 2020 رأی داده است. خب، متاسفم، فکر می‌کنم محافظه‌کاران به قانون اساسی پایبند هستند، حتی زمانی که این بدان معناست که قانون اساسی مرد آنها در ضرر است.»

وقتی او به آن 6 ژانویه فکر می کند، یک احساس هنوز طنین انداز می شود

جانسون گفت: “خب، من در تمام روز خیلی عصبانی بودم.” «در طول بیشتر تجربیات بشری، در واقع این مرد با بزرگترین ارتش یا قوی ترین حامیان بوده است که توانسته اند قدرت را برای خود به دست بگیرند. اما این آزمایش آمریکایی آن را رد کرد.

ما معتقد نیستیم که ممکن است در این کشور درست شود. مهم نیست چقدر قد یا ثروتمند هستید، شما رای بیشتری نسبت به دختر دیگر نخواهید داشت. و از این نظر، تعداد نسبتاً کمی از افرادی که در ساختمان کنگره جمع شده بودند و قصد داشتند از اختلال و در برخی موارد خشونت برای تغییر مسیر تاریخ آمریکا استفاده کنند، غیرآمریکایی بود. این باعث عصبانیت من شد و هنوز هم وقتی به آن فکر می کنم عصبانی هستم.”

به دلیل اینکه آشوبگران به ساختمان کنگره حمله کردند مجبور به پناه گرفتن در محل شدند

او به یاد آورد: «این یک تمرین نبود. یکی از کارکنان، یکی از همکارانم گفت که آنها برای زندگی خود می ترسند. گفتم: “فقط می‌خواهم به شما اطلاع دهم، اگر کسی به اینجا بیاید تا به ما صدمه بزند، تا زمانی که از من عبور نکند، به سراغ شما نمی‌آید.” و بنابراین، ما چیزهایی پیدا کردیم که می‌توان از آنها به عنوان سلاح استفاده کرد.»

دلیل جانسون برای رای ندادن به استیضاح ترامپ پس از 6 ژانویه

جانسون گفت: «فکر می‌کنم سوالی که احتمالاً از نظر تاکتیکی منحرف می‌شوم این است که می‌خواهم اهرم‌ها را بکشم و دکمه‌هایی را فشار دهم که کار می‌کنند».

من استیضاح را رد کردم. هر کسی که گفته استیضاح کاری است که ما باید انجام دهیم تا این کشور بهبود یابد، اشتباه کرده است. دونالد ترامپ استیضاح شد. آیا واقعاً کسی فکر می کند که این امر آمریکا را کارآمدتر کرده است؟ آیا واقعاً کسی فکر می‌کند که آن رای استیضاح، صداهای افراطی‌تر راست افراطی و چپ افراطی را خاموش کرده است؟ آن رای استیضاح اوضاع را بدتر کرد.»

توصیه جانسون برای جمهوری خواهانی که خود را با نامزدهای MAGA در انتخابات مقدماتی مواجه می کنند

فکر نمی کنم رازی در آن وجود داشته باشد. همه 435 نفر به قانون اساسی سوگند خوردیم. من فکر می کنم شما باید به سوگند خود عمل کنید. زمانی پیش می‌آید که این آرا باعث ناراحتی سیاسی شما می‌شود. از آنها فرار نکنید، اما از رای دهندگان هم فرار نکنید.»

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.