استفانیک در مقابل صندلی: در داخل مسابقه رو به رو شدن، GOP نیویورک

سیاسی
0 0
Read Time:6 Minute, 5 Second

اکنون شکاف Stefanik-Langworthy در حال گسترش به جبهه هایی است که می تواند به جمهوری خواهان آسیب بیشتری وارد کند. به گفته یکی از افراد آشنا به این موضوع، مدیر سیاسی لانگ‌ورثی برای حزب ایالتی، جمع‌آوری کمک مالی و داده‌های تماس با رای‌دهندگان را محدود کرد که تیم استفانیک می‌توانست قبل از مداخله کمیته ملی جمهوری‌خواه برای بازگرداندن آن به آن دسترسی داشته باشد. تیم Stefanik به RNC پیشنهاد کرد که ارسال پول به GOP نیویورک را برای پرداخت هزینه کارکنان متوقف کند و به جای آن کارکنانی را که با حقوق RNC مستقر در نیویورک هستند استخدام کند، این فرد با اصرار بر ناشناس ماندن برای رسیدگی به این دشمنی صادقانه افزود.

اما وان، سخنگوی RNC در بیانیه‌ای گفت که کمیته ملی حزب «همکاری بسیار خوبی با لانگ‌ورثی، رئیس NYGOP و استفانیک، رئیس کنفرانس جمهوری‌خواه دارد. نامزدهای جمهوری خواه در موقعیتی عالی برای کسب پیروزی های بزرگ در نیویورک هستند و ما قصد داریم سرمایه گذاری زیادی در این ایالت انجام دهیم تا از جمهوری خواهان در رای گیری بالا و پایین حمایت کنیم.

جسیکا پراد، سخنگوی حزب جمهوری خواه نیویورک، در بیانیه ای که به استفانیک اشاره ای نکرد، احساسات مشابهی را منتشر کرد و از “همکاری فوق العاده قوی با RNC” سخن گفت و افزود که “رئیس لنگ ورثی به طور یکپارچه با رئیس مک دانیل و تیمش به نمایندگی از تمام جمهوری خواهان ما همکاری می کند. نامزدها و مقامات منتخب.»

ما تعدادی ابتکار مهم از جمله برنامه میدانی داریم که با هم برای استخدام و اجرای آن برای چرخه 2022 کار می کنیم. هر گونه پیشنهادی در غیر این صورت، آشکارا نادرست است.

یکی از سخنگویان استفانیک که نخواست نامش فاش شود، در بیانیه‌ای گفت: «اگر الیز می‌خواست برای فرمانداری نامزد شود، حتماً برای فرمانداری کاندید می‌شد. همانطور که همه می دانند، الیز تصمیم گرفت که برای ریاست کنفرانس جمهوری خواهان مجلس نامزد شود و برای فرمانداری نامزد نشود. او بر نمایندگی منطقه 21 نیویورک، بازپس گیری مجلس نمایندگان برای نجات آمریکا و همکاری با هموطنان نیویورکی برای کمک به انتخاب فرماندار جمهوری خواه برای نجات نیویورک متمرکز است.

در حالی که به عنوان یک مبارزه سیاسی درون دولتی شروع می شود، دشمنی رو به رشد این پتانسیل را دارد که به سیاست ملی جمهوری خواهان سرایت کند. استفانیک یک ستاره در حال ظهور در محافل محافظه‌کار است، اما نبرد او علیه لانگ‌ورثی ممکن است برای او به عنوان رهبران شماره 3 جمهوری‌خواه مجلس مسئولیتی ایجاد کرده باشد. او از کارل پالادینو، رقیب اصلی لنگ‌ورثی استقبال کرد، که کوهی از اظهارات بحث برانگیز را بیان کرد – از جمله یک ویدیوی ویروسی از سال 2021 که نشان داد او تماس می گیرد آدولف هیتلر “نوعی از رهبری که ما به آن نیاز داریم.”

یکی از قانونگذاران جمهوری خواه مجلس نمایندگان نگران این بود که اگر پالادینو در رقابت برای جانشینی جیکوبز پیروز شود، می تواند مانند مارجوری تیلور گرین، نماینده مجلس نمایندگان آمریکا، که به طور علنی از همکاران خود در حزب جمهوری خواه در صورت رای گیری رأی بیاورند، رفتار کند. او مخالف است

یکی دیگر از جمهوری خواهان مجلس هشدار داد که حمایت استفانیک از پالادینو می تواند علیه او مورد استفاده قرار گیرد زیرا او به دنبال تلاش برای رهبری در سال آینده است. در صورتی که حزب جمهوری‌خواه مجلس نمایندگان را در نوامبر پس بگیرد، همانطور که انتظار می‌رفت، ممکن است سعی کند در نقش فعلی خود به عنوان رئیس کنفرانس باقی بماند یا به سمت اکثریت سوق پیدا کند.

این جمهوری‌خواه ارشد مجلس نمایندگان که خواست نامش فاش نشود، گفت: «فکر می‌کنم بسته به اینکه چگونه در آینده با آن رفتار کند، ممکن است به او آسیب برساند. ”

اما دیگران به دفاع از استفانیک پرداختند و به سابقه تایید موفقیت آمیز او در سایر رقابت های مجلس نمایندگان، از جمله هر کار قبلی که زنان جمهوری خواه را از طریق رهبری PAC انتخاب می کرد، اشاره کردند.

یکی از اعضای ارشد جمهوری خواه که به طور ناشناس صحبت می کرد برای به اشتراک گذاشتن بینش در مورد این موضوع گفت: «اعضای کنگره که کارل را در حالی که می خواهند آرای رقابت های رهبری را بشمارند، عاقلانه است که به کارل پالادینو، که طبق یک نظرسنجی مستقل در یک نظرسنجی مستقل در برابر نیک لنگ ورثی پیروز می شود، محاکمه کنند.» مسابقه “این یک باخت بزرگ و شرم آور برای لنگ ورثی در ماه اوت خواهد بود.”

لنگ ورثی، به نوبه خود، استفانیک را متهم کرده است که از پالادینو به عنوان بخشی از “وندوتا” او علیه او حمایت کرده است. رئیس حزب “او از نامزدی حمایت کرد که می دانست به نفع کرسی های نوسان در ایالت بزرگ نیویورک نیست.” به نیویورک پست گفت اوایل این ماه “یعنی واقعاً مایه تاسف است.”

اما به گفته دو جمهوری‌خواه که برای این داستان مصاحبه کرده‌اند، لانگ‌ورثی خودش برخی را در حزب جمهوری‌خواه نیویورک اشتباه گرفته است – و برخی معتقدند رقابت منافع برای او برای کرسی جیکوبز پس از استفاده از صندلی‌اش به‌عنوان رئیس حزب ایالتی برای فشار دادن به حزب، تضاد منافع بود. قانونگذار سال اول از کنگره خارج شد.

در حالی که دولت امپایر استیت بر سر او بیداد می کند، چندین جمهوری خواه مجلس اظهار داشتند که از مجموعه لحظات ناخوشایند گذشته پالادینو بی اطلاع هستند.

این لیست شامل اظهارات نژادپرستانه و جنسیتی است درباره اینکه چگونه او امیدوار بود باراک اوباما، رئیس جمهور وقت، بر اثر “بیماری جنون گاوی” بمیرد و بانوی اول وقت، میشل اوباما “به مرد بودن بازگردد و در حومه زیمبابوه که در آن زندگی می کند رها شود. به راحتی در غاری با ماکسی، گوریل.” در طول دوره فرمانداری‌اش در سال 2010، دسته‌ای از ایمیل‌های فاش شده که گزارش شده است شامل ویدیوهای حیوانی.

پالادینو از آن زمان به دلیل اظهارات خود در مورد اوباما عذرخواهی کرده است. او همچنین سعی کرد به خاطر نظرات هیتلر که اخیراً دوباره ظاهر شده بود، از خود فاصله بگیرد.

پالادینو در بیانیه‌ای گفت: «زمینه اظهارات من در رابطه با چیزی بود که از رادیو از شخص دیگری شنیدم و داشتم تکرار می‌کردم، می‌دانم که استناد به هیتلر در هر زمینه‌ای اشتباهی جدی است و به حق مردم را ناراحت می‌کند.» من به شدت جنایات جنایتکارانه ای را که هیتلر و نازی ها علیه یهودیان مرتکب شدند محکوم می کنم.

در مورد اظهارات پالادینو، سخنگوی استفانیک این نماینده مجلس گفت: “یکی از قوی ترین سوابق در کنگره ایالات متحده در محکومیت یهودی ستیزی و رهبری و تصویب قوانین دو حزبی برای گسترش آموزش هولوکاست.”

قبل از گزارش های خبری در مورد اظهارات هیتلر پالادینو، POLITICO Stefanik در مورد اظهارات جنجالی گذشته پالادینو پرسید که رئیس کنفرانس GOP پاسخ داد: “او قبلا توسط رسانه ها لکه دار شده بود.”

او همچنین به نامزدی ناموفق پالادینو برای فرمانداری در سال 2010 اشاره کرد و خاطرنشان کرد: “او در بوفالو محبوب است و در سال 2010 در برابر فرماندار کومو دو بر یک شهرستان دموکرات را به دست آورد.”

جو اسپکتور از آلبانی، نیویورک کمک کرد

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *