آیا 30 عدد خوش شانسی برای تیم های NHL کانادا خواهد بود؟

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 18 Second

منصفانه است که بگوییم طرفداران هفت تیم NHL کانادا در 29 سال گذشته چیز زیادی برای تشویق نداشتند.

مونترال کانادا آخرین تیمی بود که در سال 1993 جام استنلی را برد و به راحتی لس آنجلس کینگز را شکست داد و جام معتبر را به دست آورد.

در مصاحبه اخیر با Betway، دنیس ساوارد، ستاره سابق مونترال، سه تیم را که فکر می‌کرد شانس واقعی برای کسب عنوان قهرمانی فصل آینده دارند، برجسته کرد.

Edmonton Oilers، Calgary Flames و Toronto Maple Leafs سه تیم مورد بحث بودند و چندین کتاب‌ساز برجسته با دیدگاه ساوارد موافق هستند.

با این سه نفر برجسته در آخرین شانس واقعی NHL از Betway برای خوش شانسی سی امین بار برای کانادا در جام استنلی، نگاهی دقیق تر به شانس هر هفت تیم آنها می اندازیم.

ادمونتون اویلرز

منبع: thehockeywriters.com

با ستاره مهاجم کانر مک دیوید در رده های خود، نفتکش ها به طور منظم در مورد برندگان بالقوه جام استنلی صحبت می کنند.

با این حال، فهرست آنها اغلب برای فریب دادن چاپلوسی کرده است و مک‌دیوید به نظر می‌رسد که وزن دنیا را بر دوش دارد.

آن‌ها فصل گذشته از شروع بدی برای صعود به فینال‌های کنفرانس غرب بازگشتند، اما متوجه شدند که کلرادو بهمن خیلی داغ است.

اگر نفتی ها بتوانند در تابستان امسال چند مهره از دست رفته را در فهرست خود به دست آورند، یک مرحله پلی آف عمیق دیگر نباید فراتر از آنها باشد.

تورنتو میپل لیفز

منبع: espn.com

یادداشت “رنج طولانی” شروع به توصیف آنچه که طرفداران تورنتو مجبور بودند در NHL برای بیش از پنج دهه تحمل کنند.

Maple Leafs آخرین بار در سال 1966-1967 جام استنلی را برد و به طور گسترده به عنوان یکی از بزرگترین امتیازات ضعیف در لیگ رتبه بندی می شود.

آنها تصور می کردند که فصل گذشته به خشکسالی خود پایان دهند، اما در دور اول پلی آف توسط تامپا بی لایتنینگ با نتیجه 4-3 شکست خوردند.

امضای یک نت مایندر با کیفیت در تابستان امسال عامل کلیدی در تعیین اینکه آیا Maple Leafs بالاخره می توانند دوباره به جام استنلی دست پیدا کنند، خواهد بود.

شعله های آتش کلگری

منبع: flamesnation.ca

شعله‌ها در شروع فصل گذشته تا حد زیادی به عنوان مدعیان پلی آف در نظر گرفته نمی‌شدند، اما از شانس کسب مقام اول در بخش اقیانوس آرام سرپیچی کردند.

آن‌ها در دور اول فصل بعد از دالاس استارز گذشتند، قبل از اینکه اویلرز را خیلی داغ ببینند که در راند دوم نمی‌توانند از عهده آن برآیند.

آنها در تابستان امسال مسائل زیادی را برای حل و فصل در لیست خود دارند و در دستور کار آینده جانی گادرئو، بازیکن آزاد نامحدود در حال انتظار است.

در حالی که صعود مجدد به پلی آف باید برای کلگری امکان پذیر باشد، اما سخت است که ببینیم آنها هنوز برای بردن جام استنلی آماده هستند.

ونکوور کاناک

منبع: nucksmisconduct.com

کاناکز شروع ضعیفی نسبت به فصل گذشته داشت، قبل از اینکه در آن زمان نشانه های زیادی از بهبود نشان داده شود بروس بودرو جانشین تراویس گرین به عنوان سرمربی شد.

آنها زیر نظر بودرو 32-15-10 پیش رفتند – گسترش این رکورد در یک کمپین کامل برای بردن کاناک ها به پلی آف کافی بود.

احیای دوباره بازیکنان کلیدی مانند الیاس پترسون، بو هوروات و چندین نفر دیگر بدون شک برای ونکوور در فصل آینده خبر خوبی است.

با این حال، با توجه به اینکه این تیم هنوز مستعد شروع آهسته بازی ها است، رسیدن به دور اول پلی آف ممکن است بهترین چیزی باشد که می توانند به آن امیدوار باشند.

وینیپگ جت

منبع: hockey1on1.com

پس از غیبت در پلی آف برای اولین بار از فصل 2016/2017، جت ها برای اینکه شانسی برای بازگشت به فصل آینده داشته باشند، تابستان بسیار مهمی را پیش رو دارند.

آینده مارک شیفل در حال حاضر موضوع شماره یک مورد بحث در وینیپگ است، زیرا این بازیکن 29 ساله در پایان فصل گذشته از تعهد به جت ها خودداری کرد.

صرف نظر از اتفاقی که در مورد شیفله رخ می دهد، اگر جت ها در مورد بازگشت به پلی آف جدی هستند، به شدت به بهبود در دفاع نیاز است.

طرفداران وینیپگ ممکن است حداقل یک فصل دیگر را برای رسیدن تیمشان به فصل پس از پایان فصل صبر کنند، در حالی که کمپین 2022/23 احتمالاً سال انتقالی برای این فرنچایز خواهد بود.

سناتورهای اتاوا

منبع: hockey1on1.com

سناتورها در پنج فصل گذشته به راهیابی به پلی آف نزدیک نشده اند و بعید است دفعه بعد تغییر کند.

آنها شروع های بدی را در دو مبارزات اخیر داشته اند و به نظر می رسند که نمی توانند به این زودی ها به جدول رده بندی برگردند.

گلزنی یک موضوع بزرگ برای سناتورها بوده است، اگرچه اشتباه است که همه مشکلات آنها را به گردن آن بخش بیندازیم.

با توجه به اینکه برخی از جوانان امیدوار کننده از طریق سناتورها به آینده امیدوار هستند، اما اگر آنها در نزدیکی مرحله پلی آف فصل آینده باشند، شگفتی بزرگی خواهد بود.

کانادایی مونترال

منبع: puckprose.com

کانادایی ها بدترین فصل خود را پشت سر می گذارند تاریخ 113 سالهبنابراین طرفداران آنها باید قبل از اینکه اوضاع به طور قابل توجهی بهبود یابد، واقعاً صبور باشند.

کنت هیوز، مدیر کل، با توجه به محدودیت دستمزد، به سختی می‌تواند در بازار نامحدود بازیکنان آزاد فعال باشد.

بازار تجارت هیوز بهترین گزینه برای برگرداندن ثروت کانادایی ها است، زیرا او چند تراشه مفید دارد که می تواند با آنها چانه بزند.

بسیاری از تیم‌های NHL در گذشته از سختی‌ها عقب نشینی کرده‌اند، اما هرکسی که امیدوار به یک راه حل سریع در مونترال باشد، بسیار ناامید خواهد شد.

کلام پایانی

با توجه به تاریخ غنی هاکی روی یخ کانادا، غیر قابل تصور به نظر می رسد که هیچ تیمی از این کشور از سال 1993 جام استانلی را بالای سر نبرده باشد.

تورنتو و ادمونتون بزرگترین امیدهای آنها برای پایان دادن به خشکسالی هستند، اگرچه هر دو در تابستان امسال کارهایی برای انجام دادن دارند.

Leafs دومین مورد علاقه‌مندی‌ها در میان شرکت‌کنندگان برای انجام کار است و در صورت به دست آوردن یک نت متفکر باکلاس، شانس آنها را افزایش می‌دهد.

با این حال، نفتی ها در پایان فصل گذشته پیشرفت فوق العاده ای نشان دادند و اگر بتوانند کمی کیفیت به فهرست خود اضافه کنند، باید برای کسب جام استنلی در رقابت باشند.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.