آیا خرید یک عروسک بزرگسال در یک فروشگاه جنسی شرم آور است؟

ورزشی
0 0
Read Time:5 Minute, 57 Second

در حالی که این درست است که ما در عصر روشنگری زندگی می کنیم، جایی که مردم تنوع جنسی را بیشتر می پذیرند، هنوز در مورد رابطه جنسی تابوهایی وجود دارد. و یکی از آن تابوها رابطه جنسی با اشیاء بی جان است – عروسک های جنسی.

در حالی که عروسک‌های سیلیکونی قرن‌هاست که وجود داشته‌اند، اخیراً به عنوان همراهان جنسی محبوب شده‌اند. این تا حدی به لطف واقع گرایی فزاینده این عروسک ها و این واقعیت است که آنها اکنون مقرون به صرفه تر از همیشه هستند.

اما اگرچه عروسک‌های جنسی در حال تبدیل شدن به جریان اصلی هستند، هنوز ننگ زیادی پیرامون آن‌ها وجود دارد. بنابراین اگر به خرید یک عروسک سیلیکونی فکر می کنید، ممکن است تعجب کنید که آیا خجالت آور خواهد بود یا خیر.

خب بیایید بفهمیم

انگ خرید حضوری عروسک های سیلیکونی

دلیل اصلی اینکه خرید یک عروسک سیلیکونی به صورت حضوری ممکن است خجالت آور باشد به دلیل انگ اطراف آن است.

در حالی که عروسک‌های جنسی روز به روز محبوب‌تر می‌شوند، هنوز هم چیزهای منفی زیادی پیرامون آن‌ها وجود دارد. این به این دلیل است که آنها اغلب هستند ترسناک یا عجیب دیده می شود. و وقتی به این واقعیت اضافه کنید که معمولاً بسیار گران هستند، جای تعجب نیست که مردم از خرید آنها خجالت بکشند. فقط تصور کنید که افکار در سر کسی می گذرد، نمی تواند خوشایند باشد.

اما مهم است که به خاطر داشته باشید که فقط به این دلیل که چیزی مورد انگ است، به معنای بد بودن آن نیست. در واقع، افراد کاملاً عادی و سالم زیادی وجود دارند که عروسک‌های جنسی دارند و از آن لذت می‌برند. برخی از آنها به سادگی از همنشینی لذت می برند.

بنابراین اگر به خرید یک عروسک سیلیکونی فکر می کنید، اجازه ندهید این انگ شما را متوقف کند.

چرا مردم ممکن است از خرید حضوری آنها خجالت بکشند؟

اکنون که متوجه شدیم انگ خرید عروسک های سیلیکونی دلیل اصلی خجالت آور بودن آن است، اجازه دهید نگاهی به برخی از دلایل دیگر بیاندازیم.

همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یکی از دلایل اصلی خجالت مردم در مورد خرید عروسک های جنسی این است که آنها را عجیب و غریب یا ترسناک می بینند. و صادقانه بگویم، این کاملاً غیرقابل توجیه نیست. به هر حال، اینها کپی واقعی از انسان هایی هستند که قرار است با آنها رابطه جنسی داشته باشید. این طبیعی است که برخی از مردم آنها را عجیب ببینند.

یکی دیگر از دلایلی که خرید یک عروسک سیلیکونی به صورت حضوری ممکن است خجالت آور باشد این است که می تواند بسیار گران باشد. در حالی که برخی از گزینه‌های ارزان‌تر در بازار وجود دارد، اکثر نمونه‌های باکیفیت می‌توانند بیش از 5000 قیمت داشته باشند. این بدان معنی است که اگر در بحث خرید خود با دیگران راحت نیستید، توجیه هزینه برای آنها ممکن است دشوار باشد.

با این حال، افراد زیادی نیز وجود دارند که معتقدند خرید یک عروسک سیلیکونی یک کار کاملاً عادی است. آنها استدلال می کنند که عروسک ها می توانند آسایش و همراهی را برای کسانی که به آن نیاز دارند فراهم کنند و نباید آنها را به خاطر انتخابشان مورد قضاوت قرار داد.

در نهایت، اینکه خرید یک عروسک سیلیکونی برای شما شرم آور است یا خیر، به شما بستگی دارد. اگر با آن راحت هستید، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که به خرید ادامه دهید. با این حال، اگر مطمئن نیستید، بهتر است قبل از شروع کار صبر کنید تا مطمئن شوید. یا ممکن است زمان آن فرا رسیده باشد که خرید آنلاین با برخی از فروشندگان معتبر را در نظر بگیرید XNDOLL.

آیا تلاشی برای مبارزه با مسائل خجالتی وجود دارد؟

منبع: menshealth.com.au

یکی از مواردی که می تواند به کاهش خجالت خرید عروسک سیلیکونی به صورت حضوری کمک کند، تغییر چهره صنعت است. در سال های اخیر، بازار عروسک های جنسی منفجر شده است. و با این رشد، پذیرش و جریان اصلی افزایش یافته است.

این بدان معناست که خرید یک عروسک سیلیکونی دیگر چیزی نیست که تابو باشد یا غیرعادی دیده شود. در واقع، اکنون کاملاً عادی است. حتی مغازه هایی وجود دارد که فقط به فروش عروسک های جنسی و عروسک های جنسی اختصاص داده شده اند!

بنابراین، اگر قصد خرید یک عروسک سیلیکونی را دارید، مطمئن باشید که تنها نیستید. و هیچ اشکالی ندارد که بخواهید صاحب یکی از این موجودات زیبا شوید.

اگر از خرید حضوری خجالت می کشید چه کاری می توانید انجام دهید؟

اگر هنوز از خرید عروسک سیلیکونی به صورت حضوری خجالت می‌کشید، گزینه‌های دیگری نیز برای شما وجود دارد. بسیاری از خرده فروشان اکنون عروسک های جنسی را به صورت آنلاین می فروشند. این بدان معنی است که شما می توانید از طریق راحتی در خانه خود طیف گسترده ای از گزینه ها را مرور کنید.

شما همچنین می توانید تعدادی از شرکت ها را پیدا کنید که یک عروسک جنسی را مستقیماً به درب منزل شما ارسال می کنند. بنابراین، اگر واقعاً نمی خواهید با شرم احتمالی مقابله کنید با خرید حضوری، این می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که در واقع بیرون بروید و با تولیدکنندگان ملاقات کنید و از آنها بخواهید یک همراه کاملاً سفارشی طراحی کنند – دقیقاً همانطور که می خواهید. به این ترتیب، می‌توانید با افرادی صحبت کنید که واقعاً شما را درک می‌کنند و شما را قضاوت نمی‌کنند، و اگر این کمکی به خجالت نکند، هیچ چیز این کار را نمی‌کند!

آیا در واقع خرید آنلاین بهتر است؟

منبع: pinterest.com

اکنون، اگر ترجیح می دهید به طور کلی از شرمساری احتمالی اجتناب کنید، ممکن است تعجب کنید که آیا واقعاً بهتر است عروسک سیلیکونی خود را به صورت آنلاین خرید کنید. و در حقیقت، چند مزیت برای انجام این کار وجود دارد.

برای یک چیز، به طور کلی خرید یک عروسک جنسی به صورت آنلاین ارزان تر است. این به این دلیل است که اکثر خرده فروشان هزینه های سربار مشابه فروشگاه های آجر و ملات ندارند. آنها همچنین نباید نگران چیزهایی مانند دستمزد کارکنان و اجاره بها باشند.

علاوه بر این، هنگامی که به صورت آنلاین خرید می کنید، انتخاب بسیار گسترده تری از عروسک ها برای انتخاب خواهید داشت. این به این دلیل است که گزینه های بیشتری به صورت آنلاین در دسترس هستند. همچنین می‌توانید عروسک‌های سفارشی را راحت‌تر پیدا کنید – که اگر به دنبال چیز خاصی هستید، می‌تواند ایده‌آل باشد.

بنابراین، اگر از خرید یک عروسک سیلیکونی به صورت حضوری خجالت می‌کشید، خرید آنلاین قطعاً بهترین گزینه است. بهترین جایگزین. این ناشناس، راحت و کاملاً بی دست و پا است.

نتیجه

در پایان، بله، ما حدس می‌زنیم که می‌توان گفت خرید حضوری برای عروسک ممکن است کمی خجالت‌آور باشد. شاید حتی بیشتر از کمی.

با این حال، خرید برای این موجودات سیلیکونی دوست داشتنی نباید خجالت آور یا ناخوشایند باشد. لازم نیست به یک فروشگاه جنسی نزدیک بروید و خطر دیدن شما را به خطر بیندازید. می توانید به صورت آنلاین خرید کنید یا مستقیماً به سازنده مراجعه کنید – هر کدام که برای شما راحت تر است.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.